WROBLEWSKA na warszawskich targach Jestem Slow! – odwiedź Elektrownię Powiśle już 17-18 grudnia

Targi slow fashion to cykliczne wydarzenia, które odbywają się już od wielu lat w różnych miastach Polski. Propagują one rękodzieło, polskie rzemiosło oraz niskonakładową produkcję, a do tego modę czy akcesoria vintage. Są one alternatywą dla konsumpcyjnego szału sklepowego, oferując wykonane z dbałością o najdrobniejsze detale artykuły, które bardzo często są robione ręcznie (np. wełniane czapki, torebki, rzemieślnicze mydła).
Do największych mających miejsce w Warszawie imprez w duchu slow fashion należą bez wątpienia targi Jestem Slow! i Jestem Vintage!, które przyciągają tłumy zainteresowanych lokalnymi markami – jedyną w swoim rodzaju odzieżą czy naturalnymi kosmetykami. Społeczność #JestemSlow konsekwentnie zrzesza kolejnych twórców i miłośników oryginalnych produktów już od 2014 roku. Dotychczas zorganizowano ponad 100 targów, eventów i projektów, spośród których najbardziej rozpoznawalne są właśnie targi Jestem Slow! i Jestem Vintage!, a także butik Jestem Vintage Concept Store zlokalizowany na piętrze -01 w Elektrowni Powiśle (Warszawa, ul. Dobra 42).

Jestem Slow! x Jestem Vintage! – tegoroczna edycja targów w Warszawie

Odbywające się w 2022 roku targi będą trwały aż dwa dni – od 17 do 18 grudnia. Całość będzie mieć miejsce w klimatycznej przestrzeni warszawskiej Elektrowni Powiśle, w której historia splata się z nowoczesnością.
 Co ważne:

  • wstęp jest całkowicie bezpłatny,
  • targi odbywają się w sobotę od 11.00 do 21.00,
  • natomiast w niedzielę od 11.00 do 19.00.

 
Na Jestem Slow! x Jestem Vintage! możesz spodziewać się ponad 140 wystawców – polskich i zagranicznych, autorskich produktów oraz wyjątkowej atmosfery. To największa świąteczna impreza ze starannie wyselekcjonowanym asortymentem tworzonym w duchu slow dla świadomych klientów, która promuje odpowiedzialne zakupy.
 

Torebki polskiej projektantki i twórczyni marki WROBLEWSKA stacjonarnie w Elektrowni Powiśle – odwiedź nasze stoisko na targach Jestem Slow! x Jestem Vintage!

Jako że bliska jest nam idea zrównoważonego rozwoju, świadomych zakupów oraz lokalnego rękodzieła, postanowiliśmy wziąć udział w tegorocznej edycji targów #JestemSlow, które będą odbywać się już 17 i 18 grudnia w warszawskiej Elektrowni Powiśle. Jeśli chciałbyś zamienić słowo z twórcami marki WROBLEWSKA lub też przymierzyć upatrzoną torebkę ze skóry licowej to doskonała okazja! Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie odpowiemy na wszystkie pytania, a także pomożemy w doborze idealnej torebki – dla Ciebie lub na prezent dla bliskiej osoby.

Dołącz do społeczności #JestemSlow, wspierając lokalne marki oraz polskich producentów. Wyjątkowe, tworzone z dbałością o najmniejsze detale torebki damskie znajdziesz właśnie w ofercie WROBLEWSKA!

Podziel się na:

Komentowanie zablokowane